شرايط خارج از گارانتی:
1 - قطعات مصرفي دستگاه سنگبری مانند تيغ اره و شیلنگ فنری و ...
2 - استفاده نادرست از دستگاه سنگبری و تجهیزات نصب شده بر روی دستگاه سنگبری بر خلاف روش هاي آموزش داده شده هنگام خريد دستگاه سنگبری.
3 - وارد آمدن آسيب هاي عمدي و يا غير عمدي توسط برخورد اشياء با دستگاه سنگبری ، سقوط دستگاه سنگبری ، برخورد كردن قطعه كار و ...
4 - نوسانات برق اعم از تغييرات افزايشي يا كاهش ولتاژ فاز ورودي ( شهری یا ژنراتور ) به دستگاه سنگبری كه موجب آسيب هاي برقي به الكتروموتور و دیگر قطعات برقي مي شود.
5 - سوختن موتور در اثر گيركردن و وارد آوردن فشار بیش از حد مجاز در هنگام برش سنگ.
6 - چنانچه دستگاه سنگبری به هر علتی توسط افرادي غير از پرسنل صنایع ایلیاکو تعمیر و دستكاري شود دستگاه سنگبری از دوره گارانتي خارج شده و فقط مشمول قرارداد خدمات پس از فروش می باشد.
7 - درصورتیکه به اشتباه دستگاه سنگبری تك فاز به برق سه فاز و یا دستگاه سنگبری سه فاز به برق تک فاز یا دوفاز وصل گردد ، آسيب هاي وارده شامل گارانتي نخواهد بود .
8 - فرز سنگبری بدون تيغ اره فروخته مي شود و انتخاب تيغ اره مناسب برای فرز سنگبری به عهده خريدار بوده و چنانچه در اثر استفاده از تيغ اره نامناسب فرز سنگبری آسیب ببيند، فرز سنگبری شامل گارانتي نخواهد بود.
9 - آب دستگاه فرز آبی همواره بايد در شرايط مناسب از لحاظ مقدار و ميزان آلودگي به خاك سنگ و گل و لای باشد و چنانچه به علت عدم تعویض به موقع ، پمپ آسيب ببيند، فرز آبی شامل گارانتي نخواهد بود.

توصيه هاي مهم:
هيچگاه روي دستگاه سنگبری جوشكاري صورت نگيرد و نیز از بدنه فرز آبی يا قسمتهاي ديگر فرز آبی به عنوان اتصال جوشكاري استفاده نشود.
حتماً سيم ارت فرز آبی به سيستم ارت وصل شود.
گریسکاری بلبرینگ ها بصورت هفتگی می بایست انجام گيرد. فرز آبی در صورت خرابی به دلیل عدم گریسکاری شامل گارانتی نمی گردد.
چنانچه فرز آبی به شخص ثالثي فروخته شود، جهت ادامه شرايط گارانتي حتماً با شركت تماس حاصل گردد ، در صورت عدم تماس ، مانده زمان گارانتي ملغي مي گردد.
همراه داشتن اين قرارداد هنگام استفاده از خدمات گارانتی الزامی می باشد.
قرارداد های گارانتی بدون مهر ، فاقد اعتبار است.
چنانچه پرسنل شركت جهت انجام امور خارج از گارانتي به محل مورد نظر خريدار اعزام گردند برحسب ساعت كاركرد ، هزينه مربوطه توسط خريدار پرداخت خواهد گرديد.

صنایع ایلیاکو به مـدت شش ماه از تاريـخ فـروش دستـگاه كليه قطعات معيوب در اثر عيوب ساختاري را مشمول گارانتي مي نمايد.

1- تحويل دستگاه سنگبری و آموزش راه اندازي در محل شركت صنایع ایلیاکو و یا در محل نمایندگی های فروش می باشد و همچنین هزینه های نصب و راه اندازي دستگاه سنگبری در محل مورد نظر خريدار، به عهده خريدار است.
2 ـ چنانچه در دوره گارانتی ایرادی در فرز آبی ایجاد شود دستگاه سنگبری در محل شركت تصنایع ایلیاکو سرويس مي گردد و هزینه تعمیر و قطعات معیوب به عهده شرکت و تنها هزینه ایاب و ذهاب به عهده خریدار می باشد.
3 ـ چنانچه به هر علتي پرسنل صنایع ایلیاکو به محل نصب دستگاه در شهرستان ها اعزام شوند هزینه ایاب و ذهاب و اقامت احتمالي و هزينه هاي مربوطه به عهده خريدار مي باشد.
4 ـ چنانچه دستگاه سنگبری جهت انجام امور گارانتي به محل شركت صنایع ایلیاکو منتقل گردد ، علاوه بر رفع عيب مربوطه دستگاه سنگبری سرويس كامل نيز مي گردد.

 

 

 

مجموعه صنایع ایلیاکو با تجربه دیرین در عرصه تولید و فروش ، هم اکنون دارای زنجیره ی کاملی است که می تواند در کلیه سطوح کالای مورد نیاز بازار مصرف وارد شده و تقاضا و نیاز مشتریان خود را با توجه به توانایی کم نظیر در امر بازرگانی ، تولید و فروش دارای فروشگاه های زنجیره ای و سازمان بازاریابی و خدمات پس از فروش و تنوع در مدل و قیمت ، برآورده می سازد. احترام به سلیقه مشتریان محترم و ایجاد فضای رشد و تعالی برای همکاران عزیز اولویت مجموعه ما می باشد.

نشانی:
تهران - خیابان شیخ بهایی شمالی - بالاتر از میدان شیخ بهایی - خیابان 12 متری اول غربی - پلاک 6

02188034092 :تلفن
02188069704 :فکس
09197043763 :همراه
 
google plus  facebook
twitter  instagram
   
  site map